Kaardid  

 • Miinimumkogus tellimiseks: 10 tükki Väikesed asjad võivad tuua palju rõõmu! ​ Postkaardid, kutsed, sünnipäeva- ja õnnitluskaardid ning tänukaardid – valige see, mida vajate. Looge ühe- või kahepoolne kaart – täpselt nii, nagu teile meeldib. ​ ​   . .  

  0,70 €
 • Miinimumkogus tellimiseks: 10 tükki Väikesed asjad võivad tuua palju rõõmu! ​ Postkaardid, kutsed, sünnipäeva- ja õnnitluskaardid ning tänukaardid – valige see, mida vajate. Looge ühe- või kahepoolne kaart – täpselt nii, nagu teile meeldib. ​   . .  

  0,90 €
 • Memo kaartide komplekti loomiseks valige 20 unustamatut hetke, mida te saate ise värvi, sündmuse või elamuse järgi seada. ​ Komplektis on 5 memo kaarti, mida saab kasutada järjehoidjana, õnnitluskaardina või kena isikliku dekoratsioonina, mida saate oma laual hoida. ​     . .  

  5,00 €
 • Loo oma parimatest mäestustest kaardid! ​ Komplekt sisaldab 12 pildiga kaarti. ​ Kaarte tellides saate valida lisaks puidust aluse, mis sobib perfektselt kaardi esitlemiseks laual. ​ ​     . .  

  7,00 €
 • Jäädvusta pildistatud hetked polaroid kaartidega! Kaartide seeria loomiseks valige 12 ilusat fotot. Polaroid kaarte tellides saate valida lisaks puidust aluse, mis sobib perfektselt kaardi esitlemiseks laual. Ja mis peamine – polaroididel on meeldiv matt ja sile kate. ​     . .  

  9,00 €