MYPRINTi kasutustingimused on kohustuslikud igale MYPRINTi teenuste kasutajale.
MYPRINTil on õigus aeg-ajalt kasutustingimusi muuta. Palun lugege kasutustingimused enne korduva tellimuse esitamist uuesti läbi.


Kasutaja õigused ja kohustused


1. Kasutaja vastutab kõigi oma tegevuste eest, mis on läbi viidud tema registreeritud kontos, ning antud informatsiooni eest, samuti parooli ja kasutaja konto konfidentsiaalsuse eest.
2. Kasutaja ei jaga kasutaja andmeid (kasutajanimi ja parool) kolmanda isikuga. Kasutaja tugesid saab kasutada vaid konkreetne kasutaja (füüsiline või juriidiline isik), kellele need on antud.
3. Kasutajal ei ole lubatud sooritada tegevusi, mis on süsteemi turvalisuse vastu. Rikkumise puhul jätab MYPRINT endale õiguse ühepoolselt lõpetada teenuse osutamine, mida ei pea ette hoiatama ega selgitama.
4. Kasutaja kannab täielikku vastutust kasutatud piltide autoriõiguste suhtes. Pilte üles laadides kinnitab kasutaja, et talle kuuluvad piltide autoriõigused ning pildid on saadud seaduslikult ja kasutajal on õigus neid pilte ilma piiranguteta kasutada.
5. Tellimust esitades kinnitab kasutaja, et on lugenud ja nõustub MYPRINTi kasutustingimustega.
6. Tellimust esitades nõustub kasutaja, et MYPRINT töötleb esitatud andmeid vastavalt isikuandmete kaitse seadusele.


Myprinti õigused ja kohustused


1. MYPRINT pakub kasutajale teenust, kus saab veebileheküljel luua oma isikliku kasutajakonto, mille kaudu saab kasutaja luua vastavalt MYPRINTi loodud moodulitele erinevaid trükitooteid.  MYPRINT kindlustab konkreetse toote tootmise ja selle kohaletoimetamise organiseerimise.
2. MYPRINT kohustub kindlustama toote kätte saamise kokku lepitud ajal ja kokkulepitud koguses vastavalt toote ja teenuse kirjeldusele.
3. MYPRINTil on õigus kasutada kasutaja üles laetud pilte vaid kasutaja tellitud toote valmistamiseks.


Registreerumine


1. MYPRINTiga eduka koostöö alustamiseks peate looma kasutajakonto, mida tuleb vaadelda kui seaduslikku kokkulepet konto kasutaja ja teenuse pakkuja vahel.
2. Registreerumiseks ja MYPRINTi konto kasutajaks saamise nõustumiseks peab andma enda ees- ja perekonnanime, praeguse elukoha, sünnikuupäeva, olemasoleva e-posti aadressi ning peate looma salasõna. Salasõna sisestades võtate Teie vastutuse salasõna turvalisuse ja konfidentsiaalsuse suhtes.


Ostupoliitika


1. Tellimuse esitamiseks MYPRINTi online poes, peab kasutaja registreerima ennast MYPRINTi kasutajaks kodulehel või juba omama olevasolevat kasutajat varasemast registreerumisest.
2. Kasutaja valib toote online poest ja avab selle elektroonilise tootevälja.
3. Kasutaja laeb üles enda valitud pildi, teksti või disaini toote jaoks ja loob soovitud paigutuse elektroonilisse tootevälja.
4. Kasutaja avab eelvaate, et kindel olla, kas kõik vastab soovitud tulemusele ja kinnitab toote lisades toote ostukorvi.
5. Kasutaja sisestab enda kohaletoimetamise aadressi ja arve aadressi.
6. Kasutaja valib soovitud kohaletoimetamise tüübi.
7. Kasutaja valib makseviisi ja maksab vastavalt sellele.
8. Kasutaja saab enda tellimuse kätte vastavalt valitud kohaletoomise tüübile.


Konfidentsiaalsus


1. MYPRINT garanteerib Teie informatsiooni hoidmise ning kolmandatele isikutele mitte avalikustamise.
2. MYPRINT kasutab ja hoiab teie isiklikku informatsiooni järgnevatel eesmärkidel: klientide ees kohustuste täitmiseks, st tellimuse arendamise, teostamise ja kohaletoimetamise organiseerimise tagamiseks.


Toote trükifaili ja trükikvaliteedi arendamine


1. MYPRINTi konto kasutaja loob valitud trükitoote kavandi, laadides pildid üles MYPRINTi loodud elektroonilisse tootevälja ning valides pakutud kavandi tüübi. Kinnitades antud tellimust võtab kasutaja täieliku vastutuse piltide kvaliteedi ees, mis ta on lisanud pakutud tootele.
2. Vajadusel võib MYPRINT eraldi kokkuleppel määratud tasu eest ja kokkulepitud ajaperioodil trükitoote kavandit arendada.
3. Kasutaja on vastutav kavandis kasutatud piltide kvaliteedi eest. Palun pöörake tähelepanu hoiatusmärkidele, mis kuvatakse automaatselt, kui laetakse üles madala kvaliteediga pildid. Kasutajat hoiatatakse tagajärgede eest, mis kaasnevad, kui kasutada fotoraamatute ja fotokalendrite loomisel madala kvaliteediga pilte. MYPRINT ei aktsepteeri sellistel juhtudel ühtegi pretensiooni prindikvaliteedi kohta.
4. Kui kasutajal on pretensioone, mis puudutavad  toodetud toote mittevastavust üldistele polügraafia standarditele, on kasutajal õigus saadud toode tagastada 14 (neljateistkümne) tööpäeva jooksul, toimetades valmis toode MYPRINTi kontorisse isiklikult või kasutades kulleri teenuseid (kasutaja kulul), mille puhul tuleb sellest teavitada MYPRINTi helistades või saated e-posti ning täites ära kindla näite avalduse.  Kõiki juhtumeid tuleb üle vaadata erinevalt ning lahendada 14 (neljateistkümne) tööpäeva jooksul. Kui pretensioonid on põhjendatud, tuleks peale kokkulepet kliendiga tellimus uuesti printida või saadud makse kliendi tagatud pangakontole tagastada 14 (neljateistkümne) tööpäeva jooksul.


Tellimuse kinnitamine


1. Enne tellimuse kinnitamist loodud tootel, on klient kohustatud loodud kavandi üle vaatama, et täita tellimuseks ette nähtud väljad ning tagada olemasolev e-posti aadress ja telefoninumber.


Tasumine


1. Kõik hinnad on antud eurodes koos käibemaksuga (20%).  Tellimuse teostamine algab ainult siis, kui makse on teostatud.
2. MYPRINTist tellitud toodete eest saab maksta internetis, kasutades nii krediit-, kui ka deebetkaarte. Meie aktsepteerime makseid VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro kaartidelt. Maksekaardi andmete konfidentsiaalsust tagab Maksekeskus.
3. Samuti saab maksta ka PayPal kasutajaga. Valides Tasun Paypaliga, suunatakse Teid Teie PayPal kasutajale.
4. Kui makse tehakse pangaülekandega, tuleb makse kuupäevaks lugeda hetke, kui raha jõuab MYPRINTi pangakontole.
5. Kui makse tehakse pangaülekandega, tuleb makse selgitusse sisestada tellimuse number. Kui tellimus ei ole tasutud, säilitab MYPRINT sellise tellimuse informatsiooni 30 päeva. Nende 30 päeva sees kuni hetkeni, millal tellimus on täielikult tasutud, on MYPRINTil õigus saata meeldetuletas e-postile, et klienti teavitada tema tellimuse oleku kohta. Kui tellimus ei ole 30 päeva jooksul tasutud, see tühistatakse.


Hinnapoliitika


1. MYPRINTil on spetsiaalne hinnapoliitika hulgitellimusele.
- 3 täpselt identset toodet - 5% allahindlus;
- 5 täpselt identset toodet - 10% allahindlus;
- 15 täpselt identset toodet - 15% allahindlus;
- 30 täpselt identset toodet - 20% allahindlus;
- 50 täpselt identset toodet - 30% allahindlus;
- 75 täpselt identset toodet - 35% allahindlus;
- 100 täpselt identset toodet - 40% allahindlus;


Tootmisperiood


1.  Tellimuse täitmise tähtaega arvestatakse alates hetkest, mil kasutaja on tasunud teenuse eest ja saanud MYPRINTi kinnituse kuni hetkeni, mil konkreetne toode saabub MYPRINTi kontorisse.
2. Standardne tellimuse täitmise tähtaeg on 2-4 tööpäeva. Kui tellimus on valmis, saate e-maili enda valitud e-maili aadressile.
3. Tellimus antakse üleandmiseks üle või paigutatakse meie kauplusesse, et seda isiklikult vastu võtta - see sõltub tellimise valitud vastuvõtmise tüübist.


Kohale toimetamine


1. Tarne aeg pärast makse sooritamist (sh töötlemise ja tellimuse esitamise aeg) võib-olla 3-14 tööpäeva - sõltuvalt valitud tootest ja valitud tellimuse vastuvõtmise tüübist.


Tellimuse kohaletoimetamise tüübid


1. Tellitud tooted saate tasuta kätte MYPRINTi poes Tallinnas, Rotermanni tänav 14, 10111, iga esmaspäev kuni reede kella 11.00-st kuni kella 18.30-ni (14.00 - 14.30 Lõuna).  Laupäeval, pühapäeval kella 11.00-15.00.


Me pakume tasuta saatmist Eestis, kõigile tellimustele, mis ületavad 35€.
2. Omniva kuller Eesti territorriumil. Tellimus toimetatakse Teie antud aadressile järgmiseks tööpäevaks peale tellimuse valmimist.
Omniva kuller Eesti territooriumil on 6€.
3. Omniva pakiautomaadi teenus kogu Eesti territooriumil. Tellimuse kättetoimetamine pakiautomaatidesse toimub järgmisel tööpäeval pärast tellimuse valmimist.
Omniva teenuse kasutamine pakiautomaati on 3€.
4. Ülemaailmne* saatmine on saadaval ja tavaliselt võtab aega 1-10 tööpäeva alates tootmise valmis saamisest.
Tellimustele kuni 29€ rakendub saatmistasu alates 14€.
Tellimustele, mis jäävad vahemikku 30€-69€ rakendub saatmistasu alates 17€.
Tellimustele, mis jäävad vahemikku 70€-249€ rakendub saatmistasu alates 21€.
Tasuta saatmine ülemaailmselt tellimustele, mis ületavad 250€.


* Väljaarvatud riigid: Kesk-Aafrika Vabariik, Komoorid, Kuuba, Ekvatoriaal-Guinea, Falkland, Guinea-Bissau, Iraan, Johnstoni saar, Kiribati, Põhja-Korea, Mayotte'i saar, Myanmar, Nauru, Saint Pierre Et Miquelon, São Tomé ja Príncipe, Sierra Leone, Saalomoni saared, Somaalia Helena, Sudaan, Süüria, Tadžikistan, Tokelau saared, Türkmenistani Vabariik, Tuvalu, Wake saared.


5. Kui kasutaja ei ole enda tellimust 10 päeva jooksul kätte saanud, alates päevast, kui tellimus saadeti, st päevast, kui saadeti sõnum tellimuse staatuse valmidusest, peab kasutaja võtma ühendust MYPRINTiga emaili teel: info@myprint.ee või helistama telefonile +372 601 99 50.